Artjärven Hevoskasvattajat
siht., rh. Venla Avelin puh. 050-629 44


Hartolan Hevosystäväinseura (ei toimintaa)

Heinolan Hevosseura
pj. Riitta Nieminen puh. 045 1100754, riitta777@gmail.com


Iitin Hevosystäväinseura
pj. Vesa Suikkanen 040 7004090, info@iitinhys.fi


Joutsan Hevosystäväinseura
pj. Susanna Purojärvi puh. 0400-939 829, susanna.purojarvi@luukku.com

Jämsän Ravi www.jamsanravi.fi
pj. Saku Mikkola puh. 0400-630 518, jamsanraviry@gmail.com

Karjalohjan Hevosystäväinseura
pj. Anna Nordström puh. 0500-221 699, anna.nordstrom@salo.fi

Karkkilan Hevosseura  Toiminta lopetettu 2018

Kärkölän Hevosseura
pj. Tiina Aaltonen
siht. Marjo Welling 040 840 4995, wellmamorko@gmail.com


Lahden Hevosystäväinseura www.jokimaanravit.fi
pj. Pekka Kairtamo puh. 044-3868 221, pekka.kairtamo@isku.fi
siht. Niko Solkio p. 041-730 8891, niko.solkio@jokimaanravit.fi

Lohjan seudun raviharrastajat, ei toimintaa

Luhangan Hevosjalostusyhdistys
pj. Jukka Huuskola puh. 0400-246 956, jukka.huuskola@gmail.com

Mäntsälän Hevosystävät, ei toimintaa

Nurmijärven Hevosurheiluseura www.nurmijarvenhevosurheiluseura.fi
pj. Marjo Saastamoinen, puh. 0400-951 744, marjosaastamoinen15@gmail.com

Orimattilan Hevosystäväinseura
pj. Ismo Korhonen puh. 0400-646 196, ismo.korhonen@pp.inet.fi

Padasjoen Hevosurheiluseura
pj. Jaana Aarto, pahus.padasjoki@gmail.com

ProAgria Etelä-Suomi ry www.proagria.fi
pj. Pauliina Pakkasmaa info.etela@proagria.fi
tj. Ari Toivonen, 0400 461 701, ari.toivonen@proagria.fi

Sysmän Hevosystäväinseura
pj. Juha Kantonen puh. 0400-319 182, juha.kantonen@hotmail.com

Tuusulan Hevosystäväinseura www.thys.fi
pj. Vesa Peltomäki puh. 0400-986 515, vesa.peltomaki@kolumbus.fi

Vihdin Hevosjalostusyhdistys www.vhjy.fi
pj. Anne Laitinen, 0407660830, anne.laitinen74@gmail.com

Viipurin Läänin Hevosystäväinseura
pj. Olli Henttonen puh. 040-533 5248, olli.henttonen@pp.inet.fi